Projektmérnök
(Budapest, Magyarország)

A projektmérnök elsődleges feladata a projektmenedzser és a projekt szervezet támogatása a műszaki kérdések teljes körű koordinálása és a mérnöki szakterületek tevékenységeinek összehangolása révén.

Feladatok:

  • Ún. műszaki terjedelem menedzsment: a projekt műszaki tartalmi felülvizsgálata, a műszaki tartalom teljességének és szakmai megfelelőségének felügyelete, műszaki koordinálása (ajánlatadástól a tervezésen – beszerzésen – kivitelezésen át, egészen az üzemindításig)

  • A tervezési szakágak és a tervezési alvállalkozók, a beszerzési szervezet, a költségbecslési szakterület és a kivitelezési szervezet közötti munka koordinálása

  • Műszaki ügyekben kapcsolattartás - a projektmenedzser egyetértésével - a Megbízóval, a hatóságokkal és harmadik felekkel

  • A kivitelezést rendszeres támogatása site látogatásokkal, illetve site megbeszéléseken történő részvétellel

  • Külső és belső tervzsűrik koordinálása és vezetése

  • A projektmenedzser első számú helyettese

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség - preferáltan gépészmérnöki vagy vegyészmérnöki területen

  • 5+ év Gáz- és Olajipari, Energetikai, Vegyipari tervezői gyakorlat

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Projekt szemlélet

  • Felelősségvállalás és kezdeményezőkészség

  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség

  • Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Orosz vagy szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkarend

  • Fiatalos, lendületes csapat

Budapest, XI. ker., illetve esetenként az adott munkaterületek látogatása

Pályázati anyagát a karrier@otindustries.hu e-mail címre várjuk a pozíció és a fizetési igény megnevezésével. Önéletrajza elküldése előtt kérjük, ismerje meg Adatkezelési tájékoztatónkat, melyet az https://www.otindustries.hu/hu/karrier oldalon vagy erre a linkre kattintva közvetlenül is elér: https://otindustries.eu/uploads/2018-05-31-134217.pdf