Vezető üzemtervező mérnök
(Budapest, Magyarország)

( Lead Piping Engineer)

Feladatok:

  • Finomítói üzemek, távvezetéki szakaszoló és kompresszor állomások, valamint kőolaj földgázbányászati létesítmények gépészeti tervezése (basic, feed, kiviteli tervek),

  • Fővállalkozási folyamatok (ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, ajánlatok műszaki értékelése, beszerzés-kivitelezés műszaki támogatása) tervezői szintű támogatása,

  • Szakértői feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Olajipari és/vagy egyéb vegyipari, gyógyszeripari létesítmények tervezésében szerzett tapasztalat,

  • Vonatkozó ágazati hazai rendeletek, nemzetközi szabványok, illetve PED (93/23/EC, 9/2001 GKM rendelet) követelmények ismerete,

  • Min. 3 éves vezető tervezői gyakorlat,

  • Vegyipari gépészmérnöki, vagy gépészmérnöki diploma,

  • „B” kategóriájú jogosítvány,

  • Erős felhasználói szintű MS Office, AutoCAD, AVEVA PDMS vagy INTEGRAPH PDS, CEASAR II, vagy CAEPIPE ismeretek.

  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete (műszaki szakmai nyelv).

  • Határozott fellépés, önállóság és terhelhetőség,

  • Jó szervező- és problémamegoldó készség,

  • Jó tárgyaló és kommunikációs készség, képesség,

  • Eredményorientált szemlélet és gyakorlat,

Előny:

  • Mérnökkamarai GO-T jogosultság.

  • Mérnökkamarai EN-T jogosultság,

  • Felelős műszaki vezetői (MV-GO) jogosultság,

  • AVEVA Engineering, Diagrams ismerete

  • Lézerszkenner használatában és az adatok feldolgozásában szerzett gyakorlati tapasztalat

  • Forgógép területen szerzett tervezési, pályáztatási, karbantartási, üzemeltetési tapasztalatok

  • Orosz nyelv ismerte.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tudáson, tapasztalaton alapuló versenyképes jövedelem,

  • Belföldi-, és nemzetközi tervezési gyakorlat,

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,

  • Fővállalkozási tapasztalat-szerzési lehetőség,

  • Rugalmas munkaidő,

  • Fiatal, lendületes csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidős főállás

Munkába állás kezdete:

azonnal