Treasury back-office munkatárs
(Budapest, Magyarország)

Feladatok:

·         Kapcsolattartás a Bankokkal, napi adminisztratív jellegű feladatok kezelése (igazolások kérése, tranzakció invesztigáció, utalásokkal, bankgaranciákkal kapcsolatos operatív feladatok elvégzése, banki rendszerekkel kapcsolatos jogosultságok intézése);

·         Cégszerű, bankszerű aláírók banki be,- és kijelentésének intézése, naprakész nyilvántartása.

·         Banki és csoporton belüli kölcsönszerződések monitoringja, elektronikus és papíralapú, naprakész karbantartása, közjegyzői okiratba foglaltatása szükség szerint;

·         Ad-hoc és rendszeres (havi, negyedéves, éves) adatszolgáltatás a Bankok és a társterületek felé;

·         Teljes körű bankkártya ügyintézés (igénylések, visszavételek, letiltások kezelése, szerződések előkészítése, aláíratása);

·         Bankgaranciákkal kapcsolatos teendők ellátása (garanciadíj számítás, garanciák SAP rendszerben történő rögzítése, óvadékok kezelése

·         Cash management feladatok (napi likviditás nyomon követése, napi Treasury riport elkészítése, konverziók nyilvántartása, átvezetési kérések kezelése, bankköltségek felügyelete, likvid riporthoz inputok előállítása az SAP rendszerből);

·         Részvétel belső szabályzatok kidolgozásában (tresaury működéshez kapcsolódó szerződések, szabályzatok véleményezése);

·         Utalások bankterminálba rögzítése, ill. ellenőrzése.

Elvárások:

·         pénzügyi szakirányú végzettség

·         min. 1-2 év, nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

·         precizitás, megbízhatóság

Előny:

·         felsőfokú végzettség

·         hasonló területen szerzett tapasztalat

·         SAP gyakorlat

·         banki terminálok ismerete (Electra)

·         angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

·         sokrétű szakmai feladat

·         fejlődési, tanulási lehetőség

·         nagyvállalati környezet

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

       teljes munkaidős főállás

Munkába állás kezdete:

       megbeszélés szerint