Technológiai szerelési vezető
(Siófok, Magyarország)

Technológiai Szerelési Vezető

Feladatok:

  • A technológiai szerelési tevékenységének irányítása, új üzleti lehetőségek felkutatása, szerződéskötési tárgyalásokon részvétel, projektek nyereséges megvalósítása a jogszabályok, rendeletek, valamint a Zrt. által kiadott szabályzatok és utasítások vonatkozó előírásainak betartása, betartatása.

  • A technológiai szerelés költségtervének elkészítése az előírt tartalmi követelmények szerint.

  • Tevékenység megtervezése, előkészítés, termelési program összeállítása, folyamatos aktualizálása.

  • Az egyes projektekhez szükséges alapanyag és rezsianyag szükségletek igénylésében történő előkészítés biztosítása.

  • Építési és hegesztési technológiák biztosítása, a Műszaki Osztály - Technológiai Csoport közreműködésével, szükséges hatósági engedélyek biztosítása, a termelés feltételeinek időrendi biztosítása, a munkavégzés szerződés szerinti teljesítésének irányítása

  • Alvállalkozók koordinálása, műszaki vezetői tevékenység ellátása.

  • A technológiai szerelés menetének időrendi ellenőrzése, elszámolása, a munkavégzés (termelési program) folyamatos ellenőrzése.

  • Teljesítési, részteljesítési határidők figyelése

  • A tevékenység minőségellenőrzése, minőségbiztosítása.

  • Előkalkuláció naturális normáinak és a termelés során felhasznált naturáliák folyamatos összehasonlítása, a termelési anyagok elszámoltatása.

  • A munkák elő- és utókalkulált költségeinek folyamatos összehasonlítása (terv-tény), gazdaságossági számítások végzése.

  • A műszaki átadás-átvételi eljárások lebonyolítása, levonulás a munkaterületről, felvonulási telep felszámolása.

  • A tapasztalatok elemzése, értékelése

  • Műszaki, humán és know-how tapasztalatok elemzése, kiértékelése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • min 3 év vezetői tapasztalat
  • műszaki/gyártási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat

Előny:

  • olaj –és gázipar területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret (pl. MM modul)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

Gyártás, Ipar, termelés, szolgáltatás

Munkavégzés helye:

8600 Siófok, Bajcsy Zs. u. 207.

Munkaidő:

Teljes munkaidős főállás.