Szerkezetlakatos
(Nagykanizsa, Magyarország)

Feladatok:

  • Gáz és vegyipar részére nyomástartó edények, hőcserélők, tartályok gyártása.

  • Az előírt gyártási feladatok minőségi, mennyiségi és határidőre történő végrehajtása.

  • A rendelkezésére bocsátott dokumentációk alapján elvégzi a gyártási folyamatot.

  • A termékek előállításához előírt ellenőrző eszközök szakszerű használata, illetve állagmegőrzése.

  • A munkahelyen telepített helyi emelő berendezések (daruk) kezelése.

  • Munka és tűzvédelmi előírások betartása.

    Elvárások:

  • Központi telephelyünkön próbamunka végzése.

  • Lakatos szakmunkás végzettség.

  • Több műszakos munkarend vállalása.

  • Önállóan és csapatban való munkavégzés.

  • Tisztességes, józan életvitel, igényes munkavégzés

  • Terhelhetőség

  • A termelés igénye szerinti munkaidő beosztás

Előny:

  • Több éves szakmai tapasztalat

  • Minősítés (hegesztő)

  • Anyag- és műszaki rajz ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás, cafeteria

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Munkaidő:

Teljes munkaidős állás

Munkába állás kezdete:

 Azonnal