Mérnök-informatikus
(Budapest, Magyarország)

Feladatok:

  • Létesítménytervező és egyéb mérnöki CAD és CAE célszoftverek rendszerszintű támogatása, szoftvertelepítés, verziófrissítés

  • Mérnöki szoftver(ek) bevezetésében történő aktív részvétel

  • Kereskedelmi szoftverek testre szabása és saját fejlesztésű szoftverek készítésében, továbbfejlesztésében történő aktív részvétel

  • Tervező szoftverek felhasználóinak gyakorlati támogatása, oktatása

  • Tervezői szoftverek használatának fejlesztése (projektszerű fejlesztések)

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, vagy azzal egyenértékű tapasztalat

  • SQL ismeret (adatbázis, lekérdezések)

  • Objektum orientált programozási nyelv ismerete

  • AutoCAD ismeret

  • Egyéb mérnöki CAD szoftver ismerete

  • Kezdeményezőkészség

  • Csapatmunka

  • Problémamegoldó képesség

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

  • Ipari környezet (energetika, olajipar, vegyipar, stb.) területén szerzett gyakorlat

  • Aveva / Tekla / Aspen / Eplan szoftver ismerete

  • ORACLE PL/SQL

  • C# vastagkliens és webservice fejlesztés

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások

  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás