Mélyépítési önálló tervező
(Budapest, Magyarország)

Feladatok:

  • Mélyépítési tervek – elsősorban ipari területen belüli telepítési, útépítés, közmű tervek – szakszerű elkészítése, az elvárt tervtípusnak (tanulmány, engedélyezési terv, tender terv, kiviteli terv stb.) megfelelően

  • A tervek elkészítéséhez szükséges számítások elvégzése

  • A tervezési alapadatok beszerzése és pontosítása

  • Tervellenőri feladatok ellátása

  • Szükség esetén a szakterületének megfelelő művezetési feladatok ellátása

  • Szerződéskötés folyamán részvétel a műszaki kérdések véglegesítésében

  • Projekt beszerzés támogatása (specifikációk készítése, ajánlatok műszaki értékelése)

  • Műszaki tartalom kidolgozása és a szükséges ráfordítások meghatározása tervezési és EPC (engineering, procurement, construction) ajánlatok vonatkozásában

  • Szakági Irányító Tervezőként feladata a projekten dolgozó szakági tervezők munkájának koordinálása, és felügyelete, valamint projekt határidők betartása és nyomon követése

  • Szakági Irányító Tervezőként feladata a projekt szakági ütemtervének elkészítése, és finomerőforrás tervezésben való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú építőmérnök végzettség

  • Tervezői jogosultság: útépítési és/vagy vízépítési és/vagy Gáz és Olajipari (GOT) szakterületen

  • MS Office és Mérnöki szerkesztő programok felhasználói szintű ismerete (Autocad)

  • Legalább 3+ év tervezői tapasztalat

  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előny:

  • MSc építőmérnök végzettség

  • Civil 3D, Navisworks

Amit kínálunk:

  • Szakmai tudáson, tapasztalaton alapuló versenyképes jövedelem

  • Belföldi-, és nemzetközi tervezési gyakorlat

  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Fővállalkozási tapasztalat-szerzési lehetőség

  • Kötetlen munkarend

  • Fiatal, lendületes csapat

Pályázati anyagát a karrier@otindustries.hu e-mail címre várjuk a pozíció és a fizetési igény megnevezésével. Önéletrajza elküldése előtt kérjük, ismerje meg Adatkezelési tájékoztatónkat, melyet az https://www.otindustries.hu/hu/karrier oldalon vagy erre a linkre kattintva közvetlenül is elér: https://otindustries.eu/uploads/2018-05-31-134217.pdf