Junior számviteli munkatárs
(Budapest, Magyarország)

 Feladatok:

·         Éves, havi zárásban való aktív részvétel

·         Közreműködés az anyavállalat (MOL) felé történő jelentések elkészítésében

·         Beszámolók elő- és elkészítésében való részvétel

·         Könyvvizsgálónak nyújtandó adatszolgáltatás előállításában való részvétel

·         Kapcsolt vállalatok közötti egyeztetések végzése

·         Cégcsoporttal kapcsolatos újszerű számviteli feladatokban való közreműködés

Elvárások:

·         Szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

·         Magyar számviteli ismeretek

·         Megbízható Excel tudás

·         Alapszintű angol nyelvtudás

·         Jó kommunikációs képesség

·         Tanulásra való nyitottság

·         Csapatjátékos hozzáállás

Előny:

·         Korábbi munkatapasztalat számviteli területen

·         SAP rendszer FI moduljának ismerete

·         Alapszintű IFRS tudás

·         Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

·         Releváns szakmai tapasztalatok

·         Folyamatos fejlődési lehetőség

·         Fiatal, lendületes csapat

·         Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Munkaidő:

Teljes munkaidős állás