HR Partner
(Budapest, Magyarország)

HR Partner

A munkakör célja:

A vezetőkkel (közép-és felső vezetés) szoros együttműködésben olyan szervezetfejlesztési tervek, akciók tervezése és megvalósítása, amelyek hozzájárulnak ahhoz, hogy elérjük üzleti céljainkat.

Feladatok:

  • Munkaerő igény felmérése, HR terv készítése adott csoportokra

  • Toborzás - kiválasztás lebonyolítása

  • A vállalat képzés-fejlesztési programjának működtetése

  • Új munkatársak beilleszkedésének támogatása, az orientációs folyamat koordinálása

  • Képzési és fejlesztési igények azonosítása és fejlesztési programok koordinálása, utókövetése

  • Vezetők támogatása a teljesítményértékelési rendszer működtetésében

  • A bértömeg gazdálkodás elveinek betartása és betartatása minden HR folyamatban

  • Távozó kollegákkal kilépő interjúk készítése, visszajelzések adása a vezetőség felé

  • Munkaköri leírások naprakész kezelése

  • SAP-ban a vonatkozó adatok rögzítése, kezelése, pozíció-menedzsment

  • Részvétel az éves erőforrás tervezési folyamatban

  • Napi szintű kapcsolattartás a terület vezetőivel tanácsadói szerepkörben

  • HR fejlesztési projektekben, folyamatok kidolgozásában való részvétel

Leendő HR Partnerünk:

  • Ismeri az általa támogatott üzleti területeket, azok működését, üzleti céljait, a szervezeti emberi erőforrás igényét, erősségeit és fejlesztendő pontjait

  • Ismeri a vállalat HR stratégiáját, folyamatait és törekednie kell az ennek érvényre juttatásában minden szervezeti akciónál

  • Segít felmérni milyen HR vonatkozású akciók szükségesek a területén és támogatja a vezetőit azok megvalósításában

  • Támogatja és fejleszti a vezetőket, hogy hatékonyan tudják működtetni a HR rendszereket és ezáltal mind a csoport, mind az egyéni eredmények javulhassanak

  • A HR csapat és az üzlet között összegkötő kapocs. Biztosítja köztük a hatékony kommunikációt.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Nagyvállalati háttér

  • Eredményorientált működés

  • Felelősségteljes munkavégzés

  • Önállóság

  • Jó kapcsolatteremtő készség, nyitottság

Előny:

·         HR tanulmányok

·         Képzés-fejlesztésben szerzett jártasság, szakértelem

·         SAP HR moduljának ismerete

·         Erős munkajogi tudás

  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Dinamikus, fiatal csapat

  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI.