HR gyakornok
(Budapest, Magyarország)

HR Gyakornok (heti 16-20 órában)

A munkakör célja:

A HR osztály napi munkájának ideiglenes, előreláthatólag 3 hónapra szóló szakmai és adminisztratív támogatása.

Feladatok:

  • A foglalkoztatással kapcsolatos munkaügyi folyamatok előkészítése (belépőcsomagok előkészítése)

  • HR adatbázisok naprakészen tartása

  • Iratrendszerezés

  • Ad-hoc riportok és kimutatások készítése

  • Adatrögzítés és határidő-figyelés az SAP rendszerben

  • Számlázási folyamatok nyomon követése

  • HR osztály beszerzési igényeinek rögzítése SAP vállalatirányítási rendszerben

  • Egyéb adminisztratív tennivalók ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú HR tanulmányok (főiskolai, egyetemi szint) nappali tagozaton

  • Heti 20 munkaóra/hét vállalása (rugalmasan beosztható)

  • Általános informatikai ismeretek (MS Office)

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

  • Proaktív munkavégzés

  • Csapatjátékost attitűd

  • Precizitás

  • Releváns, nagyvállalati környezetben szerzett HR és/vagy adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat

  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest