HR Generalista
(Budapest, Magyarország)

Feladatok:

·         Komplex bérszámfejtési feladatok önálló ellátása kb. 300 fős munkavállalói állományra

·         Tb kifizetőhelyi feladatok ellátása

·         Cafeteria rendszer működtetése

·         Személyügyi adminisztráció, a munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése

·         Munkaügyi feladatok ellátása

·         Munkaügyi ellenőrzések megfelelőségének biztosítása

·         Munkaügyi tanácsadás munkavállalók, vezetők részére

·         Kapcsolattartás a hatóságokkal

·         Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése (OEP, NAV, MÁK, Egészség-és nyugdíjpénztárak)

Elvárások:

·         Bér és Tb ügyintézői végzettség

·         Min. 3-5 év releváns tapasztalat bérszámfejtés, Tb területen

·         Jogosítvány („B” kat.)

·         Magabiztos munkajogi ismeretek

·         Magabiztos MS Excel használat

·         Személyes hatékonyság

·         Analitikus gondolkodásmód

·         Ügyfélorientált, barátságos hozzáállás

·         Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

·         SAP HR- és bér moduljának ismerete

·         Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete

Budapest, kétheti rendszerességgel 1-1 nap a nagykanizsai és a paksi telephelyen (autót biztosítunk ezen alkalmakra).