Hegesztő / Lakatos csoportvezető
(Nagykanizsa, Magyarország)

Feladatok:

  • Menedzseli a Projektek ajánlati anyagainak összeállítását, szükséges szerződések elkészítését

  • Ütem és költség/árbevétel tervek készítése, előrehaladás nyomon követése és riportálása, eltérések elemzése és a szükséges beavatkozások megszervezése, költség gazdálkodás

  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterületekkel (beszerzés, tervezés, site management, kontrolling)

  • Hatékony vevői és beszállítói kapcsolattartás (szerződésen alapuló képviselet)

  • Szükséges tárgyalások megszervezése, levezénylése

  • Teljesítésigazolások kiadása és befogadása

  • Projektriportok és jelentések készítése a management részére

  • Részt vesz az átadás-átvételi eljáráson

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Projektvezetésben szerzett min. 3+ éves releváns tapasztalat

  • Műszaki területen szerzett gyakorlat

  • Folyékony német ÉS angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

  • Magyarország területén belül mobilitás

  • Stressztűrő képesség

  • Csapatjátékos hozzáállás

  • Rendszerszemlélet és proaktív gondolkodás

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Rugalmasság és terhelhetőség

  • Mátrix szervezeti felépítésben kivitelezett projektek vezetése

  • SAP ismeretek

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest és egyéb kivitelezési területek