Hegesztő
(Nagykanizsa, Magyarország)

Hegesztő

       Feladatok:

  • Acélszerkezetek, idomok, csővezetékek, tartályok és nyomástartó berendezések hegesztése.

  • Különböző hegesztési eljárások szerinti varratok készítése.

  • Műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése.

  • Dokumentáció alapján történő munkavégzés.

  • Hegesztő berendezések működtetése.

    Elvárások:

  • Hegesztő szakmunkás végzettség vagy szakképzettség

  • Rugalmasság

  • Terhelhetőség

  • Pontosság

  • Önállóság

  • Felelősségtudat

    Előny:

  • 3 – 5 éves szakmai tapasztalat

  • AWI hegesztési gyakorlat

  • technikusi végezettség

  • atomerőműi tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

  • Műszaki terület

  • Gyártás, Termelés

    Munkavégzés helye:

    Nagykanizsa

    Teljes munkaidős főállás – Több műszakos munkarend vállalása