Gépüzem fenntartartási vezető
(Siófok, Magyarország)

Gépüzem fenntartási vezető

Feladatok:

  • A gépfenntartási szervezet munkájának megtervezése, az éves karbantartási terv kidolgozása, kapacitás/létszám terv elkészítése.
  • A gépfenntartási szervezet, a gép- es járműfenntartási tevékenység megszervezése, operatív irányítása es ellenőrzése, a tevékenység ellátásához szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása.
  • A gépfenntartási szervezet éves, féléves, negyedéves és havi tényköltségének nyomon követése és összevetése a költségtervvel. A tényköltségek alakulásának értékelése, túllépés esetén intézkedés a túlköltések okának megállapítására es kiküszöbölésére.
  • A gépfenntartási szervezetnél dolgozó kollégák munkafeltételeinek és feltételrendszerének elősegítése, megteremtése, érdekeik képviselete beleértve a külföldi munkavégzéseket is.
  • Gép- és járműpark fejlesztési tervének összeállítása, javaslatadása, elbírálása.
  • Használt építőipari gépek, berendezések beszerzés előtti műszaki és mechanikai állapotfelmérésének elvégeztetése, szakértés és javaslattétel, illetve véleményezések.
  • Márkaszervizekkel, felújító műhelyekkel való kapcsolattartás, szervízelések egyeztetése, javítások koordinálása.
  • A fenntartási üzemvezető munkájának szakmai irányítása, ellenőrzése és felügyelete.

  • Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú (műszaki/mérnöki) végzettség
  • olaj, gáz és petrolkémia területén szerzett tapasztalat
  • min 3 év vezetői tapasztalat
  • gépszerelés/gépkarbantartás területén szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • Előny:
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

Gyártás, Ipar, termelés, szolgáltatás

Munkavégzés helye:

8600 Siófok, Bajcsy Zs. u. 207.

Munkaidő:

Teljes munkaidős főállás.