Gépkocsivezető
(Siófok, Magyarország)

 

 

 

Az OT INDUSTRIES - korábban OLAJTERV Csoport - komplex ipari megoldásokat nyújtó EPC fókuszú vállalatcsoport. Közel 1000 munkatársunkkal és több, mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk az EPC projektmegvalósítás (tervezés, beszerzés, kivitelezés).

 

Gépkocsivezető

 

 

Feladatok:

  • Gépszállítás (tréler) és csőszállító szerelvény vezetése, egyéb általános logisztikai feladatok

 

Elvárások/Végzettség:    

  • B-C-E kategóriás jogosítvány

  • Tachográf ismeretek

  • GKI kártya

 

Előnyök:                               

  • Építőipari gépek szállításában szerzett gyakorlat

  • Darukezelői képesítés

  • Nehézgép kezelői vizsga

 

Állás, munka területe(i): 

Gyártás, Ipar, termelés, szolgáltatás

 

Munkavégzés helye:

Siófok központ, Magyarország, külföld Lengyelország

 

Munkaidő:

Teljes munkaidős főállás.

 

Jelentkezés az állásra:

Várjuk pályázati anyagát a karrier@otindustries.hu e-mail címre a pozíció és a fizetési igény megnevezésével.