Fizikai csoportvezető
(Százhalombatta, Tiszaújváros, Magyarország)

Feladatok:

  • A rábízott kivitelezés, szerelés, javítás, karbantartás irányítása. A beosztottak szakmai felügyelete, munkájuk értékelése. A folyamatos munkavégzés megszervezése.

  • Az általa irányított munkafázishoz (tevékenységhez) szükséges munkaerő-, anyag-, és gép megfelelő időben történő igénylés leadása az építésvezetőnek (mű-, illetve üzemvezetőnek).

  • A gépek üzemeltetésével kapcsolatos utasításban rögzítettek maradéktalan betartása és betartatása.

  • Dekád, illetve műszakváltásonként a munkaterület, gépek, eszközök és anyagok előírás szerinti átadása. Az irányítása alatt álló csoport munkájának minőségszempontú irányítása és a végrehajtás ellenőrzése. A tevékenységét érintő minőségügyi dokumentumok kezelése.

  • Munkatársakban a minőséggel kapcsolatos elkötelezettség, igényesség fenntartása

  • Feladatát nagyobb részben változó terepi körülmények között látja el.

Elvárások:

  • Szakirányú (legalább) szakmunkás végzettség
  • Minimum 3 éves gépészeti kivitelezés területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Előrelátó gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Műszaki rajz olvasás képessége
  • (Csoportirányításban szerzett tapasztalat, irányító képességek)
  • Dekádrendszer és változó helyű munkavégzés vállalása

  • Tartálykivitelezésen, finomítói technológián vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakközépiskolai végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Tartály kivitelezés, Gyártás, Kivitelezés

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta, Tiszaújváros

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás