Erősáramú tervezőmérnök
(Budapest, Magyarország)

Feladatok:

-          Villamos tervek, valamint részfeladatok elkészítése

-          Résszámítások készítése software-ekkel

-          Helyszíni művezetésekben való részvétel

-          Műszaki leírások, tervrajzok, specifikációk elkészítése

-          Adatszolgáltatások biztosítása a cégen belül, valamint a megrendelők felé

Elvárások:

-          Erősáramú villamosmérnöki végzettség (BSc vagy MSc)

-          Kommunikációs angol nyelvtudás, köznyelvi és szakmai nyelvhasználat

-          Számítógépes felhasználói ismeret (Windows, Office rendszerek)

-          Mobilitás (eseti utazásokkal jár)

-          Önálló, kezdeményező, motivált személyiség

-          Pályakezdők jelentkezését is várjuk

-          Egyéb tervező software-ek használata (pl.: ACAD, EPLAN,ETAP, DIALUX)

-          B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-          Versenyképes javadalmazás

-          Komoly szakmai fejlődési lehetőség (Mentor biztosítása)

-          Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidős főállás

Munkába állás kezdete:

azonnal