Építésvezető - tartály
(Siófok, Magyarország)

Feladatok:

·         A rábízott kivitelezés, (hegesztés, anyagvizsgálat, építészeti munkák) irányítása és ellenőrzése. Az építési program alapján figyelemmel kíséri, koordinálja és ellenőrzi a kivitelező csoportok munkáját.

·         Ellátja a beosztottak szakmai felügyeletét, munkájukat értékeli. Irányítja és ellenőrzi a folyamatos munkavégzés megszervezését, ellenőrzi a kivitelezési folyamatokhoz tartozó naprakész dokumentálások elkészítését.

·         Az általa irányított (tevékenységhez) szükséges munkaerő-, anyag-, és gépek szervezése az egyes munkahelyek között.

·         Ellenőrzi a kivitelezésben részt vevő alvállalkozók munkáját, felügyeli és megköveteli az előírt technológiai, munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartását. Koordinálja a kivitelezéshez szükséges kiszolgáló szervezetek munkáját (minőségellenőrzés, szállítás, egyéb alvállalkozók stb.)

·         Kapcsolatot tart fenn a megrendelővel, alvállalkozóval, szakhatóságokkal és az illetékes bányahatósággal.

·         A megvalósult állapot előírások szerinti dokumentálásának, az alapbizonylatok tényszerű biztosításának és továbbításának felügyelete és ellenőrzése.

Elvárások:

·Felsőfokú műszaki (gépész, vegyipari gépész) végzettség

·Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte vagy megszerezhetősége

·3-5 éves szakmai és vezetői tapasztalat hegesztett szerkezetek gyártása, kivitelezése esetében

·Számítógépes ismeretek (Excel, Office)

·Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

·B kategóriás jogosítvány

Előny:

·angol és/vagy német nyelvtudás

·Vámosgyörk, Százhalombatta, illetve különböző kivitelezési területek

Állás, munka területe(i):

·Építőipar, Ingatlan

·Építőipar, Ingatlan vezető

·Kivitelező, General kivitelező

·Mérnök

·Gépészmérnök

·Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

·3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

·Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Pest megye

Megjegyzés:

  • Kérjük a szakirányú végzettséget igazoló bizonyítvány csatolását az önéletrajz mellé, valamint a bérigény megadását.

Jelentkezést a karrier@otindustries.hu e-mail címre várjuk.