Építésvezető
(Tiszaújváros, Magyarország)

 Feladatok:

  • A technológiai szerelési munkák helyszíni irányítása, csővezetéképítési munkák irányítása

  • Kiviteli terv alapján kivitelezés megszervezése

  • Tervfelülvizsgálat, hiányosságok, esetleges tervtől való eltérés menedzselése

  • Alvállalkozók felügyelete,

  • Építési napló és e-napló vezetése,

  • Rendszeres jelentések készítése,

  • Projekt adminisztráció, ügyintézés, levelezés

  • Megrendelési igények, anyagigények tervezése

  • Kapcsolattartás fővállalkozóval, partnercégekkel, külső felekkel (hatóságokkal, közműkezelőkkel, magántulajdonosokkal)

  • Teljesítés igazolások kiadása

  • Szerződött határidő tartása

  • D terv készítés

  • Műszaki átadáson, tárgyalásokon képviselet

  • A megvalósult állapot előírások szerinti dokumentálásának, az alapbizonylatok tényszerű biztosításának és továbbításának felügyelete és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépész, vegyipari gépész) végzettség

  • FMV ÉS ME jogosultságok

  • 3-5 éves szakmai és vezetői tapasztalat hegesztett szerkezetek gyártása, kivitelezése esetében

  • Projektszemlélet (minőség -, és határidőtartás, költségérzékenység)

  • MIR KIR MEBIR SCC vállalatirányítási rendszerek ismerete

  • Olajipari kivitelezői tapasztalat FGSZ, MOL projekteken

  • Számítógépes ismeretek (Excel, Office)

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • SAP ismeret

  • idegen nyelv ismeret

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros- Tiszai finomító

Állás, munka területe(i):

  • Csővezetéképítés

    Munkaidő:

  • Teljes munkaidős állás

Munkába állás kezdete:

  • Megegyezés szerint