EPC projekt beszerző villamos területen
(Budapest, Magyarország)

Feladatok:

·       Részvétel a projekt beszerzési stratégia kialakításában, a beszállítói piac felmérésében, potenciális beszállítók auditálásában és minősítésében, beszállítói kockázatok elemzésében

·       Közreműködés a Megrendelői ajánlatok előkészítésében, az ajánlat beszerzési fejezetének összeállításában, informatív ajánlatok beszerzésében és értékelésében

·       Az operatív beszerzési feladatok végrehajtása – ajánlattételi eljárások lebonyolítása és az SAP-ban való dokumentálása

o   Részvétel a beszerzési terv összeállításában

o   Közreműködés a tenderdokumentáció összeállításában és a kereskedelmi feltételek meghatározásában

o   Ajánlattételi eljárások versenyeztetés útján történő lebonyolítása, tendertárgyalások lefolytatása és dokumentálása, értékelés alapján javaslattétel a nyertes szállító kiválasztására

o   Szerződéskötési és szerződés módosítási folyamat koordinálása, szerződések megkötése, desk expeditori feladatok ellátása, utógondozás és reklamációk ügyintézése

·       Szállítói utóértékelések elvégzése

·       A projekt beszerzések státuszát illetően heti- és havi riportok elkészítése

Elvárások:

·       Felsőfokú végzettség elsősorban műszaki (és/vagy gazdasági) területen

·       Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat beszerzés területén

·       Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német és/vagy orosz nyelvtudás előny)

·       Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete és kezelése

·       Folyamat- és eredményorientált szemlélet, üzleti szemléletű gondolkodásmód

·       Jó problémamegoldó és döntéshozói készség,

·       Priorizálás és párhuzamos feladatok menedzselésének készsége

·       B kategóriás jogosítvány

·       Nagyvállalati háttér és a multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

·       SAP vállalatirányítási rendszer, valamint az e-beszerzési rendszer(ek) ismerete és használata

·       Iparági műszaki ismeretek és gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

·       Versenyképes juttatási csomag

·       Dinamikus, fiatalos csapat

·       Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkaidő:

 ·       Teljes munkaidős főállás

Munkavégzés helye:

·       Budapest, XI. kerület

<!-- [if gte mso 9]> <w