EPC Projekt Beszerző (építész területen)
(Budapest, Magyarország)

A munkakör célja:

Az OT Industries vállalatcsoport stratégiai céljait támogató integrált fővállalkozói

(EPC - Engineering-Procurement-Construction) projektek megvalósításához

szükséges beszerzési eljárások eredményes lebonyolítása.

         Feladatok:

  • Részvétel a projekt beszerzési stratégia kialakításában, a beszállítói piac felmérésében, potenciális beszállítók auditálásában és minősítésében, beszállítói kockázatok elemzésében

  • Közreműködés a Megrendelői ajánlatok előkészítésében, az ajánlat beszerzési fejezetének összeállításában, informatív ajánlatok beszerzésében és értékelésében

  • Az operatív beszerzési feladatok végrehajtása – ajánlattételi eljárások lebonyolítása és az SAP-ban való dokumentálása

    • Részvétel a beszerzési terv összeállításában

    • Közreműködés a tenderdokumentáció összeállításában és a kereskedelmi feltételek meghatározásában

    • Ajánlattételi eljárások versenyeztetés útján történő lebonyolítása, tendertárgyalások lefolytatása és dokumentálása, értékelés alapján javaslattétel a nyertes szállító kiválasztására

    • Szerződéskötési és szerződés módosítási folyamat koordinálása, szerződések megkötése, desk expeditori feladatok ellátása, utógondozás és reklamációk ügyintézése

  • Szállítói utóértékelések elvégzése

  • A projekt beszerzések státuszát illetően heti- és havi riportok elkészítése

         Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség elsősorban építő- vagy építészmérnök és/vagy gazdasági

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat beszerzés területén

  • Középfokú angol nyelvtudás (munkavégzéshez szükséges, írásban és szóban egyaránt)

  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete és kezelése

  • Folyamat- és eredményorientált szemlélet, üzleti szemléletű gondolkodásmód

  • Jó problémamegoldó és döntéshozói készség,

  • Priorizálás és párhuzamos feladatok menedzselésének készsége

  • B kategóriás jogosítvány

  • Nagyvállalati háttér és a multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer, valamint az e-beszerzési rendszer(ek)

  • ismerete és használata

  • Iparági műszaki ismeretek és gyakorlati tapasztalat

         Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Dinamikus, fiatalos csapat

  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

    Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás

    Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület