Automata hegesztő
(Siófok, Magyarország - Lengyelország)

Feladatok:

·         Acélszerkezetek, idomok, csővezetékek, tartályok és nyomástartó berendezések hegesztése.

·         Különböző hegesztési eljárások szerinti varratok készítése.

·         Műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése.

·         Dokumentáció alapján történő munkavégzés.

·         Hegesztő berendezések működtetése.

·         A használatba adott gép és ehhez kapcsolódó munkaeszközök szakszerű üzemeltetése, kezelése, a napi karbantartásuk elvégzése, a terv szerinti, illetve a szükségessé váló javításuk szabály szerinti jelzése.

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • 141 és/vagy 111 (AWI, Fogyóelektródás) eljárásról érvényes minősítés
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság
  • Önállóság
  • Felelősségtudat

Előny:

  • 135-ös (Co2) eljárásról érvényes minősítés

Állás, munka területe(i):

  • Kivitelezés
  • Tartályépítés

Munkavégzés helye:

  • Siófok/Lengyelország

Egyéb információk:

Szállás, étkezés és utazás biztosított.

  • Teljes munkaidős főállás - Dekádos munkarend vállalása (10 nap munka 4 nap pihenő vagy 9 nap munka 5 nap pihenő)

Várjuk jelentkezését a karrier@otindustries.hu e-mail címen, fényképes önéletrajzzal, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével.